Team

Christine Wortmann.jpg
Christine Wortmann

Visie en strategie, duurzame gebiedsontwikkeling, verslaglegging
christine.wortmann@primum.nl
+31 6 4613 9518
www.oneworld.nl

PvL bew klein.png
Peter van Leent

Circulaire Economie, Materialenpaspoort, CO2-Prestatieladder
peter.vanleent@primum.nl
+31 6 1929 0604
www.madaster.com

ines.jpg
Ines Nijland

Visie en strategie, change management, verandercommunicatie
ines.nijland@primum.nl
+31 6 1258 5843
www.despeld.nl
 

Godelief-Wösten-01 (002) - vierkant.jpg
Godelief Wösten

Gezonde en circulaire stad, WELL Building Standard, Social Return
godelief.wosten@primum.nl
+31 6 8292 5987
www.bedrock.nl

Bram-Orsel-02 (2)vierkant.jpg
Bram Orsel

Circulaire economie, Innovatiemanagement, Levenscyclusanalyse
bram.orsel@primum.nl
+31 6 8250 3731
www.discogs.com

henryk.jpg
Henryk Gaj

System analysis in Energy, Environment, Economy
h.gaj@primum-polska.pl
+48 22 425 30 31

Lars van der Meulen.jpg
Lars van der Meulen

Gezonde gebouwde omgeving, Circulaire economie, Materialenpaspoort
lars.vandermeulen@primum.nl
+31 6 2774 0098
www.duurzaamgebouwd.nl

Emma-Klamer-02_voorwebsitev2.jpg
Emma Klamer

Circulaire economie, Circulair Bouwen, Madaster Materialenpaspoort, Social Return
emma.klamer@primum.nl
+31 6 1055 8871
www.p-plus.nl

berend.jpg
Berend Verhulsdonck

DuboCalc, Levenscyclusanalyse, MVO Verslaglegging
berend.verhulsdonck@primum.nl
+31 6 1018 9377
www.vi.nl, www.iculture.nl

Esmeralda-Hemelaar-02_voor websitev2.jpg
Esmeralda Hemelaar

Gezonde gebouwde omgeving, Gezonde en circulaire Stad, WELL Building Standard
esmeralda.hemelaar@primum.nl
+31 6 8227 4790
www.omapost.nl

mauritscassee.jpg
Maurits Cassee

Stagiair & afstudeerder (Real Estate): levenskwaliteit van bewoners
maurits.cassee@primum.nl
www.fd.nl, www.tweakers.net

 

marynka.jpg
Marynka Szweykowska-Muradin

Energy Analysis, Climate protection, Business Administration, network in eastern Europe
m.szweykowska@primum-polska.pl
+48 61 670 9471
www.cire.pl

Naast dit team werken we geregeld samen met vaste partners met onder andere de volgende expertises: CO2 management, MVO-verslaglegging, BREEAM, duurzaam/passief bouwen, GPR en energieprestatie berekeningen en zonne-energie.